Kärdla kooliharidus - kesta veel! Video ja pildid 09. ноября eliisa.liias

Ajal on lugu, seda nimetatakse ajalooks. Ajalugu on inimeste lugu.

Kärdla koolihariduse ajalugu ulatub 19. sajandi esimesse poolde, aastasse 1830. Tänavu möödub Kärdla koolihariduse andmise algusest 190 aastat. Piduliku sündmuse puhul toimus Kärdla kirikus juubelikontserti, kus kõlas kaunis muusika ja ajaloolised meenutused. Õhtu sidusid tervikuks Kärdla Põhikooli õpilane Carmen-Cassandra Kärtner ja huvijuht Eliisa Liias.

Täname kõiki kontserdi kuulajaid, esinejaid ja abilisi:

Ulvi Tamm (Hiiumaa Tütarlastekoor, Hiiumaa Poistekoor); Raili Kaibald (Kärdla Põhikooli Mudilaskoor, Kärdla Põhikooli Lastekoor, Kärdla Kammerkoor); Arvo Haasma, Peeter Klaas ja Svea Pilvik (Kärdla Muusikakool); Riko Rajaveer, Adeele Reeth Kuusk, Carina Chrystal Gloria Kärtner, Carmen-Cassandra Kärtner (solistid); Helgi Põllo, Atso Kesküla, Maaria Süsi, Lui Kaev, Heti Kaibald (ajaloo meenutajad); Kristel Vanjuk, Helen Tammeveski, Ülle Timmusk (õpilaste juhendajad); Maarika Matt, Andre Kroon, Liisi Mäeumbaed, Lotta Vals, Mariette Kaunimäe (abi korraldamisel); Heino Veanes (helitehnika); Hebe-Kai Kann ja Hiiumaa Ametikool (lilleseaded); Häli-Herta Haavapuu (fotojäädvustused), Heikki Avent (videosalvestus), Kärdla kirik.

Kokkuvõtlikum video kontserdist 190. aastat kooliharidust Kärdlas.
Täispikk video kontserdist 190. aastat kooliharidust Kärdlas.
Tänukõnede video.
Pildid juubelikontserdist.

Ajal on lugu, seda nimetatakse ajalooks. Ajalugu on inimeste lugu.

Täname kõiki kontserdi kuulajaid, esinejaid ja abilisi:

Kokkuvõtlikum video kontserdist 190. aastat kooliharidust Kärdlas.
Täispikk video kontserdist 190. aastat kooliharidust Kärdlas.
Tänukõnede video.
Pildid juubelikontserdist.