Ohutusnõuded kooli ruumides 21. мая eliisa.liias

Õppeaasta lõpuni on jäänud paar nädalat. Üldjuhul jätkame projektõppega, kuid osad õpilased on palutud ka kontakttundidesse ja konsultatsioonidesse. Allpool on juhised ohutuse tagamiseks kooli ruumides.
  1. Kooli tuleb õpilane talle e-koolis teatatud ajaks.
  2. Haigusnähtudega õppijad ja töötajad ei tohi kooli tulla.
  3. Kooli sisenedes on soovitav desinfitseerida oma käed (vahendid on uste juures seintel).
  4. Õpilane liigub ruumi, kus tal algab tund.
  5. Kui õpilasel jääb kahe ainetunni vahele rohkem kui 15 minutit, siis selle aja veedab õpilane kooliruumidest väljas.
  6. Õppijad ja töötajad ei kogune gruppidesse ning liiguvad koheselt peale õppetööd koju või järgmisse sihtpunkti
  7. Vältida tuleb isikute vahel kätlemist, kallistamist ja muid otseseid kontakte ning töövahendite üksteisele laenutamist.
  8. Õpilased ja kooli töötajad  järgivad EV kehtivaid liikumispiiranguid
Hoiame üheskoos viiruse kooliperest eemal.
Allpool on juhised ohutuse tagamiseks kooli ruumides.
  1. Kooli tuleb õpilane talle e-koolis teatatud ajaks.
  2. Haigusnähtudega õppijad ja töötajad ei tohi kooli tulla.
  4. Õpilane liigub ruumi, kus tal algab tund.
  8. Õpilased ja kooli töötajad  järgivad EV kehtivaid liikumispiiranguid
Hoiame üheskoos viiruse kooliperest eemal.