Head lapsevanemad! 20. марта eliisa.liias

Head lapsevanemad!

Esimene nädal distantsõpet on mööda saanud ja me ei tea, kui palju on neid veel ees. Aitäh, et olete olnud kannatlikud ja mõistvad. Olukord on kõikidele uus ja igapäevaselt tekib palju küsimusi. Lisaks lastele õpivad kohanema ka kõik täiskasvanud nii kodus kui koolis. Teie tagasiside on meile väärtuslik. Hoidke sidet klassijuhatajaga, küsige julgelt abi aineõpetajatelt ja kooli tugispetsialistidelt. Samuti võite alati otse pöörduda ka õppealajuhataja või direktori poole. Töötajate kontaktid leiate meie kodulehelt.

Austuse ja tänutundega

Margit Kagadze