Huvitundidesse registreerimine 2022/2023 õppeaastal 19. september eliisa.liias

Alates 2020/2021 õppeaastast on Kärdla Põhikooli huvitundidesse registreerimine Hiiumaa valla huvihariduse registri põhine.
Lapsevanemal tuleb laps registreerida huvitundi huvihariduse registris. Eraldi avaldust täitma ei pea.

Huvihariduse register asub aadressil https://hiiumaa.huviregister.ee Keskkonda saab sisse saab logida kasutades ID-kaarti, Smart-ID või mobiil-ID. Esmakordselt huvihariduse registrisse sisenedes tuleb sisestada enda kontaktandmed. Seejärel valige üleval ääres asuvalt menüüribalt “Lapsevanem” ning sisestage oma lapse andmed. Seda saab teha valides nupp “Lisa uue lapse andmed”

Huvitundi registreerimine:
1. Üleval ääres asuvalt menüüribalt valige “Lapsevanem”;
2. Vajutage nupul “Pane laps uude õpperühma”. Nupp asub lapse nime all;Valige soovitud huvitund Kärdla Põhikooli loetelust;Vajutage nuppu “Pane laps sellesse õpperühma”.

Kui laps jätkab samas huvitunnis peab selle lapsevanem üle kinnitama. Selle jaoks:
2. Vajutage lapse peale ning muutke ära tema klass
3. Kerige alla ning vajutage „kinnita liitumine õpperühmaga” kui laps jätkab samas huvitunnis/kui ei jätka siis valige „keeldu liitumisest”

Juhul kui õpilane enam huvitunnis ei osale, peab lapsevanem ka lahkumise huvihariduse registris kinnitama!
Kui tehnilistel põhjustel ei ole võimalik last elektrooniliselt huvihariduse registris huvitundi registreerida, siis andke sellest märku Kärdla Põhikooli huvijuhile.
Lisainfo: Eliisa Liias, telefon 53406090, eliisaliias@kardla.edu.ee

Huvitundi registreerimine: