Koolielu

Huvitegevus

Pärast tunde on kõikidel õpilastel võimalik osaleda erinevates huvitundides ja/või huvikoolides. Nii lapsevanema kui õpilase kohustus on jälgida, et õppetööle kuluv aeg ning hõivatus huviringide ja huvikoolidega, jätaks piisavalt puhke- ja mänguaega.

Septembris tutvustatakse Kärdla Põhikooli õpilastele kooli poolt pakutavaid huvitunde, mis alustavad tegevust üldjuhul septembrikuu teises pooles. Huvitundides osalemiseks tuleb õpilasel esitada avaldus, millel on lapsevanema nõusolek. Huvitundides osalemine on vabatahtlik, kuid ühest huvitunnist teise liikumiseks on vaja lapsevanema avaldust. Vastavalt materiaalsetele ja inimressurssidele võib õppeaasta keskel tulla huvitundide valikusse või toimumisaegadesse muudatusi.

2020/2021 õppeaastal pakub Kärdla Põhikool järgmisi huvitunde:

Liikumine (Ülle Paasoja, Ülari Kaibald, Mati Kiiver)
Robootika (Tarvo Malk, Helen Tammeveski)
Puutöö (Andres Laanejõe)
Keraamika (Sulev Loopalu)
Matemängud (Regina Jõeleht)
Mudilaskoor (Raili Kaibald)
Poistekoor (Ulvi Tamm)
Solistid (Ulvi Tamm)

Huvitundide ajad on kirjas tunniplaanis.

Ettepanekuid uuteks algatusteks, huvitundideks, õppekäikudeks ja koostööprojektideks saavad teha nii lapsevanemad, õpilased, õpetajad, teised koolitöötajad kui kogukonna liikmed laiemalt kooli juhtkonnale kogu õppeaasta kestel.

2020/2021 õppeaastal pakub Kärdla Põhikool järgmisi huvitunde:

Liikumine (Ülle Paasoja, Ülari Kaibald, Mati Kiiver)
Robootika (Tarvo Malk, Helen Tammeveski)
Puutöö (Andres Laanejõe)
Keraamika (Sulev Loopalu)
Matemängud (Regina Jõeleht)
Mudilaskoor (Raili Kaibald)
Poistekoor (Ulvi Tamm)
Solistid (Ulvi Tamm)

Huvitundide ajad on kirjas tunniplaanis.

Toimumispäevad: T 13.55-14.40 ja N 8.00-8.45

Koolitaja: Raili Kaibald

Ruum: Muusikaklass (ruum nr 4)

Sihtgrupp: 5.-9. klassid

Kärdla Põhikooli Lastekoor alustas oma tegevust 2020 aastal. Pöörame tähelepanu motiveeritud ja õpihimulise laulja kujunemisele. Koori põhitegevuseks on lisaks laulmisele oskuslik muusika kuulamine ja muusikalise kirjaoskuse arendamine, muusikalooga tutvumine ja kontsertide külastamine. Tegeldakse hääle kõlavuse, ilmekuse ja individuaalsete omadustega. Laulmise aluseks on eakohane repertuaar. Koor pakub erinevaid esinemisvõimalusi ja- kogemusi, annab ühtekuuluvustunde ja arendab oluliselt esinemisjulgust. Toimuvad põnevad laululaagrid, ühised matkad ja sportilikud tegevused.

Raili Kaibald