Tunnustame ja kiidame kõiki õpilasi, kes esindavad Kärdla Põhikooli väljaspool kooli. Kooli juhtkond tahab neid tublisid õpilasi seada teistele eeskujuks ning anda ülevaate, kui palju selliseid noori Kärdla Põhikoolis õpib. Suur tänu kõikidele tublidele õpilastele ning nende juhendajatele!

1. koht Andres Sõmer
3. koht Kustu Künnapas
4. koht Kerli Kivisikk

7.klass
Siiri Talts 1. koht
Eliise Kesküla 2. koht
Maribel Tubala 6. koht
Maria Mäeots 7. koht
Karl Värva 11. koht

8.klass
Joel Hiis 1. koht
Andres Sõmer 2. koht

9.klass
Kustu Künnapas 2. koht
Kristina Joarand 4. koht
Triin-Marleen Suve 6. koht
Kelly Nurk 7. koht

Juhendaja Hannes Simuste.

7. klasside arvestuses:
Eliise Kesküla I koht
Siiri Talts II koht
Maribel Tubala III koht
Juhendaja Anneli Salumaa.

8. klasside arvestuses:
Andres Sõmer I koht, juhendaja Anneli Salumaa
Kerli Kivisikk 6. koht, juhendaja Anneli Salumaa
Marie Femke Jaarma 7. koht, juhendaja Anneli Salumaa
Sofia Apri 9. koht, juhendaja Sirje Kallaste

9. klasside arvestuses:
Berenike Järvekülg I koht, juhendaja Anneli Salumaa
Kustu Künnapas 4. koht, Sirje Kallaste
Teele Kanarbik 5. koht, Anneli Salumaa
Birgit Kibus 6. koht, Anneli Salumaa

6.-7. klassid
Eliise Kesküla I koht, juhendaja Kersti Lüsi
Oliver Matto (5. kl) II koht, juhendaja Regina Jõeleht
Siiri Talts II koht, juhendaja Kersti Lüsi
Kaspar Kalmus IV-V koht, juhendaja Ruth Alas
Emma Salumaa IV-V koht, juhendaja Ruth Alas
Maribel Tubala V koht, juhendaja Kersti Lüsi
Markus Kivi VII koht, juhendaja Ruth Alas


8.-9. klassid
Kelly Nurk II koht
Maria Johanna Kaskor III – IV koht
Kristina Joarand V koht
Johannes Soonik VI koht
Kristjan Kibus VII koht
Anna-Brita Tall IX koht
Marcus Poolakene X koht
Andreas Paat XI koht

Juhendaja Kersti Lüsi.

7.-8. klasside arvestuses:
Viktoria Lohk (7A) II-III koht, juhendaja Regina Jõeleht
Siiri Talts (7B), juhendaja Klaire Räis
Maribel Tubala (7B), juhendaja Klaire Räis
Minni Simsalu (7A), juhendaja Regina Jõeleht
Sofia Apri (8B), juhendaja Tiiu Heldema
Joel Hiis (8A), juhendaja Sirje Soop
Grete-Eliise Kubja (8B), juhendaja Tiiu Heldema

9.-10. klasside arvestuses:
Anabel Vahtra 9b
Elo Koidu 9a
Lily Marlen 9b
Jaanika Pärn 9a
Juhendaja Sirje Soop