Tunnustame ja kiidame kõiki õpilasi, kes esindavad Kärdla Põhikooli väljaspool kooli. Kooli juhtkond tahab neid tublisid õpilasi seada teistele eeskujuks ning anda ülevaate, kui palju selliseid noori Kärdla Põhikoolis õpib. Suur tänu kõikidele tublidele õpilastele ning nende juhendajatele!

Jürikuu 18. päeval tuli Eesti Lastekirjanduse Keskuses kokku tänavuse Sten Roosi muinasjutuvõistluse žürii. Pika arutluse käigus selgitati välja parimatest parimad muinasjutukirjutajad. II koha pälvis Monabel Pass, 6.a klassist. Õnnitleme!

Kärdla Põhikool kiidab Eliise Kesküla (8A klass), kes saavutas üleriigilisel Teadusfestivalil põhikooli vanemas astmes II koha oma uurimistööga "Harilik jugapuu(Taxus baccata) ja tema seisund Hiiumaal kahe kasvukoha näitel". Ja veel sai see töö Maaülikooli eripreemia. Õnnitleme!

Kärdla Põhikool kiidab Hiiumaa koolinoorte MV-l orienteerumises 1.-3.klasside arvestuses Marta Maripuu I koht, Kadri- Liis Paul 8.koht. Jan Samorodni II koht, Erki Kivisilla 4.koht, Atso Kesküla 5.koht, Hendri Paulus 7.koht. 4.-5.klasside arvestuses Herta Kesküla I koht, Kätlin Mast II koht, Eleriin Vaher III koht, Lisandra Liit 5.koht, Liisi Koppel 6.koht. 6.-7.klasside arvestuses Maria Eller I koht ja 8.-9.klasside arvestuses Siiri Talts I koht. Õnnitleme!

Kärdla Põhikool kiidab Hiiumaa Koolinoorte MV 6.-7.klasside tüdrukute korvpallis I koha saavutanud Kärdla 6. klassi I tüdrukuid ja II koha saavutanud Kärdla 6. klassi II tüdrukuid, III koha said Kärdla 7. klassi tüdrukud. Õnnitleme!