Tunnustame ja kiidame kõiki õpilasi, kes esindavad Kärdla Põhikooli väljaspool kooli. Kooli juhtkond tahab neid tublisid õpilasi seada teistele eeskujuks ning anda ülevaate, kui palju selliseid noori Kärdla Põhikoolis õpib. Suur tänu kõikidele tublidele õpilastele ning nende juhendajatele!

Kärdla Põhikool kiidab mudilaskoori õpilasi ja koorijuhti, kes pääsesid XII noorte laulu- ja tantsupeole “Mina jään”, mis toimub 30. juunist – 2. juulini 2017 Tallinna lauluväljakul ja Kalevi staadionil.

Kersti Lüsi, Anneli Salumaa, Sirje Juurikas, Mati Kiiver, Tiina Viisut ja Kristel Vajuk, kes sidusid oma ainetunnid südamenädala teemaga

Kehalise õpetajaid, kelle kooostöös toimus traditsiooniline jüriöö jooks

Maitis Roosimaa ja Joel Hiis, kes korraldasid algklassidele aktiivseid mängude vahetunde

Kärdla Põhikool kiidab 5.b klassi õpilast Maria Ellerit tublide saavutuste eest! Rahvusvaheline orienteerumisvõistlus Ilves 3 N12 I koht, meeskondlik kodutütarde patrullvõistlus Valge Laev III koht,
Printcenteri karikasari N12 I koht.

Laupäeval, 6. mail toimusid Lääne-Virumaal Mõndaveres Eesti meistrivõistlused orienteerumise lühirajal, kus vanuseklassis N14 tuli Eesti meistriks 7.a klassi õpilane Eliise Kesküla. Samas vanuseklassis olid väga tublid veel 5.b klassi õpilane Maria Eller (neljas koht), ja 4.a klassi õpilane Herta Kesküla (seitsmes koht). N16 klassis võitis hõbemedali 7.b klassi õpilane Siiri Talts. M16 klassis sai 9.a klassi õpilane Kustu Künnapas üheksanda koha.

Kärdla 5.-6.klassi võistkond saavutas 29.04 Pärnus vabariiklikul "Nuputa" võistlusel 4.koha. Võistkonda kuulusid Tamor Tomson ja Kaspar Kalmus 6.klassist ning Henri Kanarbik ja Kaisa Katariina Kibuspuu 5.a klassist. Kokku osales 34 5.-6.klassi võistkonda ja 34 7.klassi võistkonda.

Palju õnne!